درحال بارگذاری . . .
لطفاً تا بارگذاری کامل صفحه، بردبار باشید !
کسى جز خدا به خزینه‏ هاى غیب آگاهى ندارد ** سوره انعام آیه 59 ** وَ عِنْدَهُ مَفاتِحُ الْغَيْبِ لا يَعْلَمُها إِلاَّ هُوَ وَ يَعْلَمُ ما فِي الْبَرِّ وَ الْبَحْرِ وَ ما تَسْقُطُ مِنْ وَرَقَةٍ إِلاَّ يَعْلَمُها وَ لا حَبَّةٍ في‏ ظُلُماتِ الْأَرْضِ وَ لا رَطْبٍ وَ لا يابِسٍ إِلاَّ في‏ کِتابٍ مُبينٍ ** کلیدهای غیب ، تنها نزد اوست و جز او ، کسی آنها را نمی داند. او آنچه را در خشکی و دریاست می داند هیچ برگی ( از درختی ) نمی افتد ، مگر اینکه از آن آگاه است و نه هیچ دانه ای در تاریکیهای زمین ، و نه هیچ تر و خشکی وجود دارد ، جز اینکه در کتابی آشکار [ در کتاب علم خدا ] ثبت است. **

های شارژ | Hi SHarj

خرید شارژ عمده ارزان ایرانسل همراه رايتل با تخفیف

  نوع شارژ را انتخاب کنید:

  انتخاب اپراتور :

  مبلغ شارژ:

 • در حال حاضر ، موجودی شارژ برای اپراتور مورد نظر به اتمام رسیده است !
 •   تعداد مورد نیاز:

  برای خرید عمده باید عضو سایت شوید !

    اطلاعات شما ؟

  ریال

    انتخاب اپراتور :

  مبلغ شارژ:

  نکات :
  1- حداقل مبلغ برای این نوع شارژ: 50000 ریال است. 2- مبلغ باید ضریبی از 10000ریال باشد .
  مثلا :50000 ریال یا70000  ریال
  نکات :
  1- حداقل مبلغ برای این نوع شارژ: 50000 ریال است. 2- مبلغ باید ضریبی از 10000ریال باشد .
  مثلا :50000 ریال یا70000  ریال
  نکات :
  1- حداقل مبلغ برای این نوع شارژ: 50000 ریال است. 2- مبلغ باید ضریبی از 10000ریال باشد .
  مثلا :50000 ریال یا70000  ریال
  نکات :
  1- حداقل مبلغ برای این نوع شارژ: 10000 ریال است. 2- مبلغ باید ضریبی از 10000ریال باشد .
  مثلا :10000 ریال یا30000  ریال

    اطلاعات شما ؟

  ریال
  فاکتور
  نوع شارژ
  -
  قیمت واحد
  -
  تعداد درخواستی
  -
  جمع صورتحساب
  -
  تخفیف شما
  -
  مبلغ قابل پرداخت
  -
  در کانال تلگرامی ما، خاص باشید . . .

  قوانین

  الزاماتی که در ذیل بیان می شود؛ شامل همه ی مشتریان گرامی می شود، و قبل از هرگونه خرید و سفارش، ملزم به مطالعه و رعایت این قوانین هستید.

   این قوانین پس از تایید مدیریت سایت، می تواند با توجه به شرایط بازار ، صلاح دید مدیریت ، و یا دستورهای رسیده از سوی اپراتور ها، در هر زمان که ضرورت داشت، بروز رسانی شود.

  - کلیه قیمت های محصولات "های شارژ" بر اساس نرخ مصوب و قانونی موجود در بازار می باشد و در هنگام خرید نیز می توانید قیمت محصول انتخابی را در قسمت فاکتور مشاهده نمایید.

  - قيمتها به دلیل نوسانات بازار روزانه به روز مي شوند، قيمتي که در زمان قطعي شدن سفارش مشتري در سايت منظور گرديده است معتبر است.

  - استفاده از چاپ کاغذی و یا هرنوع عملیات دیگری تحت عنوان چاپ و فروش به صورت انبوه (بالاتر از سقف اعلام شده) که بر اساس نظرات اپراتور مربوطه نیست، ممنوع میباشد.

  - خریدار یا نماینده فروش متعهد می گردد از فروش و ارائه محصولات "های شارژ" در سایت ها و سکوهای فروشی که از جانب اپراتور ممنوع اعلام میگردد، خودداری نماید و همواره در رابطه با بازارهای فروش با "های شارژ" مشورت نماید.

  - سقف خرید روزانه بر اساس محدودیت های صورت گرفته در "های شارژ" انجام میگیرد. شما میتوانید با تایید اطلاعات هویتی خود سقف خرید خود را افزایش دهید.

  - چنانچه هنگام خرید به هر دلیل با مشکل مواجه شدید و بعد از کسر مبلغ از حساب بانکی، خدمات خریداری شده، به شما تحویل نشد ( تراکنش ناموفق شد )، بعد از گذشت 24 ساعت، وجه از طریق درگاه بانکی به صورت سیستمی به حساب شما برگشت داده می شود. اگر به هر دلیلی پس از گذشت 24 ساعت وجه به حساب شما برگشت نخورد، از طریق صفحه ی "پیگیری خرید" اطلاعات درخواستی را جهت رهگیری ارسال فرمایید.

  - نماینده و مشتری موظف است، اطلاعات تماس معتبر هنگام خرید ارائه دهد. درصورت ورود ایمیل نامعتبر، ارسال اطلاعات خرید از جمله شماره فاکتور، شماره رهگیری و ...میسر نخواهد بود و مسئولیت ورود اطلاعات نادرست و هرگونه سوء استفاده احتمالی بعدی سایرین به عهده "های شارژ" نیست.

  - در قسمت شارژ مستقیم و خط به خط؛ هنگام وارد کردن شماره همراه مورد نظر، دقت کافی داشته باشید؛ چراکه بلافاصله پس از خرید موفق، خط مورد نظر بصورت سیستمی در صف ارسال قرار می گیرد و امکان اصلاح و تغییر شماره وجود ندارد. همچنین عواقب ناشی از ارسال نادرست شماره همراه برعهده "های شارژ" نیست.

  - با توجه به محدودیت های اپراتورها برای ارسال شارژ خط به خط ؛ امکان دارد، گاهی اوقات شارژ سیم کارت، تا 24 ساعت طول بکشد، ولی سعی ما بر این است در کمترین زمان ممکن برای شما ارسال گردد. در موارد ضروری، قبل خرید با تلگرام پشتیبانی هماهنگی بفرمایید.

  - پشتیبانی، رفع و پیگیری هرگونه مشکل هنگام استفاده پین شارژهای لاجیکال ، با پشتیبانی اپراتور مربوطه است. برای تماس با پشتیبانی شارژهای ایرانسل، از طریق خطوط ایرانسل با شماره 700 و با خطوط غیر ایرانسلی با شماره 09377000000 تماس بگیرید. همراه اولی ها می توانند با سیم کارت همراه اول، شماره 9990 ؛ و با سایر خطوط، شماره 09129990 مشکل خود را با پشتیبانی همراه اول در میان بگذارند. مشترکان سیم کارت های رایتل نیز برای پشتیبانی و رفع مشکل شارژهای رایتل، با شماره 2920 ؛و با خطوط غیر از آن، با شماره 2920-021 تماس گیرند و مشکل خود را مطرح نمایند. خاطر نشان می شویم در صورتی که اپراتور پاسخگویی مناسبی به شما مشتریان عزیز نداشت، تیم پشتیبانی "های شارژ" خود را موظف میداند مسئله مربوطه را در اسرع وقت برای شما حل نماید.

  - هرگونه فعالیت تحت نام تجاری "های شارژ" در فضای مجازی و خارج از آن، بدون کسب اجازه کتبی از مدیریت ، خلاف محسوب شده و مسئله بدون هیچ بخششی، با قاطعیت تمام از طریق پلیس فتا پیگیری می شود. تنها آدرس رسمی اینترنتی "های شارژ" www.hisharj.com است و دامنه های مشابه و هم اسم مورد تایید این مجموعه نمی باشد.

  - هرگونه خرید از "های شارژ" با کارت اعتباری بانکی شخص ثالث، ممنوع است و در صورت درخواست پلیس فتا، اطلاعات کامل هویتی ثبت شده در سیستم به آن پلیس تقدیم خواهد شد. شما موظف هستید با کارت بانکی خود و یا افرادی که نام شما به عنوان ذینفع در لیست صاحبان سپرده است، خرید نمایید.

  - کلیه مسئولیت های پین شارژهای خریداری شده و نگهداری شده؛ از قبیل سرقت / مفقودی / شبیه سازی / پایان مدت اعتبار / ابطال / از رده خارج شده و غیره ) به عهده خریدار و نماینده قانونی وی می باشد. لذا بایستی در خصوص شناسه کاربری و رمز عبور و دیگر مسائل احتمالی دقت لازم بعمل آید و هرگونه ضرر ناشی از خسارت وارده به دلایل ذکر شده، بر عهده "های شارژ" نیست.

  - با توجه به ماهیت شارژهای لاجیکال در "های شارژ" و ارائه ی آنی خدمات و محصولات بلافاصله پس از پرداخت موفق؛ همه ی خریدهای تکمیل شده از سوی مشتریان، قطعی تلقی شده و برگشت از خرید، تعویض، برگشت پول و ... تحت هر شرایطی اعم از اشتباه سهوی و عمدی ، امکان پذیر نیست. لذا قبل از تکمیل خرید، حتما فاکتور نهایی را با دقت بررسی کنید و از انتخاب صحیح شارژ با مبلغ مورد نظر اطمینان حاصل نمایید.

  - استفاده از وب سرویس خرید شارژ "های شارژ" همانند استفاده از سایر بسترهای موجود، تابع قوانین موضوعه در سایت "های شارژ" است؛ و عدم توجه به قوانین، موجب لغو یکطرفه خدمات از سوی "های شارژ" بدون اطلاع قبلی به مشتری میشود. لذا برای سرویس دهی مطلوب و مداوم، خواهشمندیم؛ همواره قوانین را مطالعه نمایید، و تابع اجرای آن باشید.

  - هرگونه افزایش اعتبار سوری، در سیستم شارژ کیف پول، با توجه به اینکه همه پرداختهای درگاه بانکی های شارژ مشمول قوانین کشوری شاپرک می شود، امکان برگشت اعتبار به حساب بانکی کاربر و نماینده وجود ندارد. لذا می توانید از اعتبار خود به یکی از روشهای خرید شارژ، پرداخت قبض، خرید بسته اینترنت و ... از بسترهای موجود، مانند وبسایت، اپلیکیشن و یا از طریق وبسرویس استفاده نمایید؛ تا در نهایت صفر شود. یادآور میشود، اجباری بابت افزایش اعتبار در پنل کاربری نیست و این امکان فقط برای آسایش شما در خریدهای عمده ایجاد شده است، تا چند بار شماره کارت و رمز وارد ننمایید.

  - خریداران و نمایندگان موظف به رعایت موارد فوق و نیز قیمت مصوب فروش شارژ از سوی "های شارژ" می باشند. درصورت عدم رعایتِ مطالباتِ مربوطه ی "های شارژ" و ایراد ضرر و زیان به شرکت، موضوع ابتدا از طریق مذاکره؛ سپس در صورت عدم رفع ضمن قطع همکاری، با میانجی گری مرکز حل اختلاف کسب و کارهای مجازی شهر مشهد، و در غیر این صورت از طریق مراجع قانونی شهر مشهد، پیگیری خواهد شد.

  - خریداران شارژ و نمایندگان فروش اذعان میدارند، مفاد قوانین سایت را بطور کامل مطالعه نموده و کلیه بندهای آن را قبول دارند.

  آخرین اخبار سایت

  نتایج قرعه کشی پایان فصل تابستان 1394

  تاریخ انتشار : ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۹

  برندگان قرعه کشی تابستان "های شارژ"  اعلام شدند

  ضمن عرض ادب و احترام و تبریک عید سعید قربان

  با توجه به اینکه به دلیل برخی مشکلات مالی و نداشتن اسپانسر، در دو دوره زمستان و بهار؛ قرعه کشی برگزار نشد؛

  برخی عزیزان بصورت تلفنی و ایمیلی در رابطه با زمان قرعه کشی، سوال می کردند،

  که طبق قولی که داده بودیم،

  قرعه کشی 3*1 (سه در یک)

  را امروز برگزار کردیم؛

  در این دوره از قرعه کشی ، ما در هر جایگاه ، 3 نفر برنده داریم !

   3 نفر اول، 3 نفر دوم، 3 نفر سوم و . . .

  در این دوره از قرعه کشی به قید قرعه،

  به 30 نفر از مشتریان محترم های شارژ، به صورت زیر شارژ رایگان تعلق گرفت.

   

  ضمناً قرعه کشی در ساعت 11:29 تاریخ 31 شهریور 94 برای خریدهای از تاریخ 01/10/93 الی 30/06/94 (3 فصل) با نرم افزار قرعه کشی The Hat بر اساس شماره سریال شارژها و امتیازات خرید شارژها، انجام شده است.

   

  قابل توجه برندگان گرامی:

  شما نیازی نیست هیچ کاری برای دریافت شارژ جایزه انجام دهید ! ! !

  شارژها به صورت اتومات بر روی سیم کارتی که هنگام خرید شماره آن را وارد کرده اید، حداکثر تا 48 ساعت آینده ارسال می شود و اعتبار آن سیم کارت افزایش می یابد؛

  اگر سیم کارت اعتباری نباشد، یا امکان شارژ آنلاین و مستقیم سیم کارت یا شارژ خط به خط نباشد؛ برای هماهنگی با شما تماس گرفته می شود.

  برای هریک از شما عزیزان، پیامکی مبنی بر افزایش شارژ موفق، و همچنین پیامکی جداگانه برای تبریک برنده شدن شما از شماره 5000220218 ارسال می شود.

  درصورتی که هرکدام از موارد فوق ناقص بود، با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

  قابل توجه برنده نشدگان گرامی تر J :

  ضمن سپاس فراوان از همراهی صمیمانه ی شما عزیزان،

  امیدواریم تا اجر معنوی این همکاری نصیب شما بشود و از خداوند متعال آرزوی سربلندی و سرافرازی برای شما داریم؛

  همچنین امید داریم در 90 روز باقیمانده تا قرعه کشی بعدی بتوانید امتیاز مناسبی برای برنده شدن بدست آورید.

   

  جمع هدایا به مبلغ کل 5.730.000 ریال است.

  اسپانسر:

  شرکت مبنا سیستم بهین تراز

  مشاوره امور حسابداری و حسابرسی در خراسان رضوی

  نمایندگی و مشاوره برترین نرم افزارهای حسابداری در کشور

   آدرس: مشهد - خیابان فلسطین 10 - ساختمان شماره 20

  تلفن تماس: 09153770426  مهندس ذوالفقاری

   

  لیست برندگان قرعه کشی به شرح زیر می باشد:

   

  نفر اول: 1.000.000 ریال شارژ مستقیم هدیه و رایگان

  all****j@yahoo.com – 091242***40

  نفر دوم: 1.000.000 ریال شارژ مستقیم هدیه و رایگان

  asad*****n@gmail.com – 091512***27

  نفر سوم: 1.000.000 ریال شارژ مستقیم هدیه و رایگان

  kimianetw***@******.ir – 093789***64

  نفر چهارم: 500.000 ریال شارژ مستقیم هدیه و رایگان

  alam****@gmail.com – 093008***51

  نفر پنجم: 500.000 ریال شارژ مستقیم هدیه و رایگان

  Email Na Mo’tabar – 091927***20

  نفر ششم: 500.000 ریال شارژ مستقیم هدیه و رایگان

  afra***@gmail.com – 091458***08

  نفر هفتم: 200.000 ریال شارژ مستقیم هدیه و رایگان

  sur*****man@ymail.com – 091511***15

  نفر هشتم: 200.000 ریال شارژ مستقیم هدیه و رایگان

  mota****14@yahoo.com – 091341***60

  نفر نهم: 200.000 ریال شارژ مستقیم هدیه و رایگان

  wildst****@gmail.com – 093545***12

  نفر دهم: 100.000 ریال شارژ مستقیم هدیه و رایگان

  amiralib******@gmail.com – 092125***50

  نفر یازدهم: 100.000 ریال شارژ مستقیم هدیه و رایگان

  z*****_j57@yahoo.com – 093645***78

  نفر دوازدهم: 100.000 ریال شارژ مستقیم هدیه و رایگان

  sim****baf@gmail.com – 091532***20

  نفر سیزدهم: 50.000 ریال شارژ مستقیم هدیه و رایگان

  esa****1991@gmail.com – 093030***45

  نفر چهاردهم: 50.000 ریال شارژ مستقیم هدیه و رایگان

  ehsan****@gmail.com  – 091553***86

  نفر پانزدهم: 50.000 ریال شارژ مستقیم هدیه و رایگان

  dorob***@gmail.com – 0935430***0

  نفر شانزدهم: 20.000 ریال شارژ مستقیم هدیه و رایگان

  sale.m*****@gmail.com – 093552***14

  نفر هفدهم: 20.000 ریال شارژ مستقیم هدیه و رایگان

  jig******a2@yahoo.com – 093779***32

  نفر هجدهم: 20.000 ریال شارژ مستقیم هدیه و رایگان

  110.ami******@gmail.com – 091224***47

  نفر نوزدهم: 10.000 ریال شارژ مستقیم هدیه و رایگان

  hira****@gmail.com – 091349***24

  نفر بیستم: 10.000 ریال شارژ مستقیم هدیه و رایگان

  mardani****@gmail.com – 093657***98

  نفر بیست و یکم: 10.000 ریال شارژ مستقیم هدیه و رایگان

  bubl******@gmail.com – 091741***84

  نفر بیست و دوم: 10.000 ریال شارژ مستقیم هدیه و رایگان

  kazem***_88@yahoo.com – 0910***5050

  نفر بیست و سوم: 10.000 ریال شارژ مستقیم هدیه و رایگان

  overc*****5@gmail.com – 093512***23

  نفر بیست و چهارم: 10.000 ریال شارژ مستقیم هدیه و رایگان

  iman_a******@yahoo.com – 091262***16

  نفر بیست و پنجم: 10.000 ریال شارژ مستقیم هدیه و رایگان

  mohseni*****@gmail.com – 093993***21

  نفر بیست و ششم: 10.000 ریال شارژ مستقیم هدیه و رایگان

  rad.j*****@gmail.com – 091537***29

  نفر بیست و هفتم: 10.000 ریال شارژ مستقیم هدیه و رایگان

  abdus**@gmail.com – 093540***60

  نفر بیست و هشتم: 10.000 ریال شارژ مستقیم هدیه و رایگان

  limite******e@gmail.com – 091474***34

  نفر بیست و نهم: 10.000 ریال شارژ مستقیم هدیه و رایگان

  hiph********s@gmail.com – 093645***79

  نفر سی ام: 10.000 ریال شارژ مستقیم هدیه و رایگان

  zahra*******aman@gmail.com – 091576***40

  برخی از دیدگاه های مشتریان

  تماس با ما

  برای تماس با ما ، ارائه پیشنهادات، انتقادات و شکایات، کافیست از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید:

  پشتیبانی

  کاربر گرامی ، در صورت بروز هرگونه مشکل در فرآیند خرید و یا شارژ تلفن همراه خود، با تکمیل و ارسال فرم بالا، درخواست شما در صف پیگیری قرار می گیرد؛ با این حال شما می توانید از روش های زیر نیز نسبت به برقراری تماس با ما اقدام نمایید :

  Hi {at} HiSharj {dot} com

  5000220218

  21 - 31 - 221 - 0930

  پیگیری خرید

  شما می توانید با تکمیل فرم زیر ، درخواست پیگیری به تیم پشتیبانی ارسال نمایید.

  © تمامی حقوق محفوظ است؛ و کپی برداری از طرح، تصاویر و محتوا شرعا حرام و بر اساس ماده 12 قوانین جرائم رایانه ای قابل پیگرد است. صاحب امتیاز: های شارژ